Neosis Danışmanlık
NELER YAPIYORUZ?

Hizmetlerimiz

Güçlü iş sonuçları için güçlü yetenek stratejileri

Neosis, tüm çalışanlarınızı kapsayan yetkinlik bazlı ve iş sonuçlarını destekleyen yenilikçi değerlendirme süreçleri tasarlıyor, gelişimlerinde size ve çalışanlarınıza destek oluyoruz.

Neosis Yönetici Değerlendirmesi
Yönetici Değerlendirmesi

Üst düzey roller için mevcuttaki yöneticilerinizin ve kurum dışı adaylarınızın gelecek potansiyellerini tanımlıyor ve buna göre değerlendiriyoruz. Gelişimlerine yön veriyoruz.

Neosis Potansiyelin DNA’sı
Potansiyelin DNA’sı

Değişim dönemlerinde etkili liderlik organizasyon içerisinde uyumlu çalışmayı ve ortak amaçta birleşmeyi sağlarken, sürdürülebilir başarıya da yön verir. Böyle bir liderlik için potansiyellerinizin DNA’sını çıkarıyor, size özel potansiyel değerlendirme süreçleri tasarlıyoruz.

Neosis Değerlendirme Merkezleri
Değerlendirme Merkezleri

Organizasyonunuzu farklılaştıran durumları ön plana çıkardığımız özel tasarım iş simülasyonlarımız, güvenilirliği yüksek yetkinlik bazlı mülakatlarımız ve global olarak da tanınan psikometrik değerlendirmelerimizle en etkin değerlendirme merkezlerini sizin için kurguluyor, uygulama ve sonrasındaki olası riskleri en aza indiriyoruz, organizasyonunuzun finansal ve finansal olmayan göstergeleri için çalışıyoruz.

Neosis Özel Tasarım 360 Değerlendirme
Özel Tasarım 360 Değerlendirme

Organizasyonunuzun başarısındaki en kritik yetkinlikleri ölçmek için birden fazla değerlendiriciyi içeren bireysel değerlendirmeler oluşturuyor, gelişimlerini yenilikçi ve size özel tasarlanmış yaklaşım ve raporlarımızla destekliyoruz.

YUKARI