Neosis Danışmanlık
NELER YAPIYORUZ?

Hizmetlerimiz

Etkin sonuçlar için güvenilir değerlendirme

Neosis, ortağı Sova ile birlikte kapsamlı, veri odaklı, güvenilir psikometrik değerlendirmeleri sayesinde insan kaynaklarına ait kararlarınızı güçlendiriyor.

Neosis Psikometrik Değerlendirmeler
Psikometrik Değerlendirmeler

Sova tarafından geliştirilen ve İngiliz Psikologlar Birliği tarafından da onaylı genel yetenek, özel tasarım durumsal yargı testlerimiz ve kişilik envanterimizle yenilikçi değerlendirmeler sunuyoruz.

Neosis Bütünsel Değerlendirme
Bütünsel Değerlendirme

Farklı değerlendirme sonuçlarını nasıl yorumlayacağınız ikileminde kalmadan, kişiyi bütünsel olarak değerlendirmenize ve en etkin kararları almanıza yardımcı oluyoruz. Yenilikçi envanter yaklaşımımız sayesinde, etkin veri kullanımı ile katılımcılarımızla ilgili daha fazla içgörüye ulaşıyoruz.

Neosis E-Mülakat
E-Mülakat

Sova’nın video görüşme teknolojisi ile her aday için tutarlı ve etkin bir görüşme deneyimi sunuyoruz. En hızlı, etkin ve uzaktan mülakat seçeneklerimiz ile işe alım süreçlerinizi güncelliyoruz.

Neosis Sanal Değerlendirme Merkezi
Sanal Değerlendirme Merkezi

Mevcut uygulamalarımızı, Sanal Değerlendirme Merkezi teknolojimiz ile katılımcı ve değerlendiriciler için kullanıcı dostu bir deneyime dönüştürüyoruz. Teknoloji ve internetin sunduğu yenilikleri, organizasyonunuza uygun çözümler haline getiriyoruz.

Neosis Çevik Liderlik
Çevik Liderlik

Çevik Liderlik yaklaşımımızı özel tasarlanmış anket ve Çeviklik Uygulama Laboratuvarı ile pekiştiriyoruz. Dr. Kran Chitta’nın «Çevikliğin 4 Elementi» yaklaşımı ile çevikliği liderlik, kültür, iş ve kariyer boyutlarıyla değerlendiriyor ve geliştiriyoruz.

Neosis Yapay Zeka ile Analitik
Yapay Zeka ile İş Analitiği

Yapay Zekayı mevcut ve gelecek verinizi analiz etmek, içgörü oluşturmak için kullanıyor; gelecek kararlarınızı etik ve sorumluluk bilinci ile alabilmenize destek oluyoruz. Yapay zekâ ve makine öğrenimini adil ve objektif değerlendirme ilkelerimiz çerçevesinde kullanıyoruz.

YUKARI