Neosis Danışmanlık
NELER YAPIYORUZ?

Hizmetlerimiz

Güçlü iş sonuçları için yetenek stratejileri

Neosis, çalışanlarınızı doğru yönde geliştirmeniz ve şirketinizi uygun kişiler için cazip hale getirmeniz için yetkinlik bazlı, özgün insan kaynakları çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Neosis, çalışanlarınızı geliştirmeniz ve şirketinizi de çalışanlar için tercih hale getirmeniz için özgün insan kaynakları çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunar.

Neosis Yetkinlik Modelleme
Yetkinlik Modelleme

Yüksek performansa sahip çalışanlarınızı ortalama performansa sahip çalışanlardan ayıran, davranış, bilgi, beceri ve kişilik özelliklerini anlaşılır, kullanışlı, uygulanabilir bir modele dönüştürüyoruz. İşe alımdan eğitime, performans yönetiminden yedeklemeye kadar tüm insan kaynakları fonksiyonlarını bu model üzerine kuruyoruz.

Neosis Rol Profilleme
Rol Profilleme

Şirketlerdeki rolleri etkileyen stratejik faktörleri, roldeki en önemli sorumlulukları, faaliyetleri ve kilit performans göstergelerini belirleyerek veriye dayalı analiz yapıyor ve geleneksel iş tanımlarının ötesine geçiyoruz.

Neosis Yeteneklerin Keşfi
Yeteneklerin Keşfi

Sizin için «Yeteneğiniz kim?» sorusunu cevaplıyor, geleceğin iş ve çalışan liderlerini sizin için şimdiden belirliyoruz.

Neosis Yedekleme Planlaması
Yedekleme Planlaması

Sektörel değişimler, stratejik yönelimleriniz ve ortaya çıkacak yeni rollerin gereksinimlerini en etkin şekilde yönetecek yeni nesil liderleri belirliyor ve gelişim odaklı yol haritalarını çıkarıyoruz.

Neosis İşe Alım Stratejileri
İşe Alım Stratejileri

Kritik pozisyonlar için kriterleri belirliyor, ekibiniz için en uygun kişiyi tarifliyor, iç-dış adayları değerlendirmenize yardımcı olacak stratejileri belirliyoruz. Yenilikçi yaklaşımımızla yeteneği keşfetme oyununda size rekabet avantajı sağlıyoruz.

YUKARI